Rallarrundan 2018

EventDate
6/4/2018 6:30:00 PM
Description
Ett friskvårdslopp i Hallsberg
SportType
Running

Resultatlista

Plac BiB Name TeamName Age Gender ElapsedTime Difference
1 1804 Per Arvidsson IF Start 32 Male 16:18.8 0:00.0
2 1989 Michael Welday Stocksäters IF 19 Male 16:28.3 0:09.4
3 1878 Jonathan Kandelin Örebro AIK 28 Male 16:30.6 0:11.7
4 1748 Kevin Henriksson Garphyttans IF 21 Male 17:00.3 0:41.5
5 1992 Mathias Viktorsson LK Gränslöst 36 Male 17:10.2 0:51.4
6 1866 Johan Ingjald IF Start 31 Male 17:12.9 0:54.0
7 1820 Martin Bäckström 28 Male 17:25.6 1:06.8
8 1583 Valter Pettersson OK Tisaren 16 Male 17:27.8 1:08.9
9 1834 Per Eklöf IFK Nora 37 Male 17:39.0 1:20.1
10 1925 Christian Nilsson Volvo CE 2018 Male 17:47.0 1:28.2
11 1864 Erik Högkvist SJ 2018 Male 18:07.3 1:48.4
12 1819 Dan Bäck Kumla SF 43 Male 18:23.6 2:04.7
13 829 Niklas Hasselwander Hallsbergs kommun 0 Male 18:31.6 2:12.7
14 1999 Hugo Örn IF Start 14 Male 18:36.2 2:17.3
15 1985 Liduina van Sitteren Örebro AIK 29 Female 18:43.6 2:24.7
16 1893 Jacek Lachowicz Volvo Construction Equipment AB, Operations Hallsberg 43 Male 18:46.3 2:27.5
17 1998 Filip Öhrn IF Start 19 Male 18:49.8 2:31.0
18 1740 Magnus Stranneby Vretstorps IF 38 Male 18:51.9 2:33.0
19 1825 Andreas Dahlström Vingåker Kommun 36 Male 18:54.5 2:35.7
20 1958 Viktor Sjökvist Stocksäters IF 15 Male 18:58.1 2:39.3
21 1874 Mats Johansson ByggIngvar 2018 Male 19:03.6 2:44.7
22 1830 Pär Ehrling Örebro AIK 41 Male 19:04.0 2:45.1
23 1966 Peter Ström Kumla SF 48 Male 19:05.1 2:46.3
24 1913 Pontus Lundgren Åsbro GoIF 27 Male 19:14.7 2:55.9
25 1840 Björn Engqvist 37 Male 19:18.7 2:59.9
26 1861 Nick Holm Vingåkers Springare 47 Male 19:26.5 3:07.6
27 1848 Johan Gerdvall GreenCargo 2018 Male 19:30.5 3:11.7
28 1974 Tommy Theoren IF Start 46 Male 19:32.2 3:13.3
29 1843 Maria Eriksson IF Start 42 Female 19:39.5 3:20.7
30 1891 Per Källman Team Källman 46 Male 19:42.6 3:23.7
31 1941 Jimmy Pettersson Örebro AIK 44 Male 19:57.1 3:38.3
32 1755 Renny Rantakokko IF Start 36 Male 19:57.4 3:38.6
33 1926 Claes Nilsson Vretstorps IF 41 Male 20:00.1 3:41.2
34 1739 Noel Helmersson OK Tisaren 14 Male 20:20.2 4:01.3
35 1609 Rasmus Hagerlund-Johansson Zinkgruvans IF 16 Male 20:25.2 4:06.3
36 1877 Daniel Jämsä Hallsbergs kommun 35 Male 20:28.5 4:09.7
37 1845 Sara Forsström 26 Female 20:30.8 4:11.9
38 1875 Rickard Johansson Volvo CE 2018 Male 20:42.7 4:23.9
39 1826 Robert Dahm 37 Male 20:45.1 4:26.2
40 1871 Andreas Johansson ByggIngvar 2018 Male 20:51.8 4:32.9
41 1962 Stefan Skytt Östansjö SK 55 Male 20:54.0 4:35.1
42 1858 Hanna Henriksen Östansjö SK 43 Female 20:56.6 4:37.8
43 1587 Camilla Rahm 39 Female 20:58.5 4:39.6
44 1839 Roger Elimä Örebro AIK 40 Male 20:59.9 4:41.1
45 1857 Shane Harrington GreenCargo 2018 Male 21:02.6 4:43.7
46 1919 Tauno Mertala IF Start 65 Male 21:08.3 4:49.4
47 1939 Torbjörn Persson Östansjö SK 55 Male 21:21.0 5:02.1
48 1930 Christian Nordling Örebro AIK 44 Male 21:27.1 5:08.3
49 1997 Jonas Öhrn IF Start 49 Male 21:30.2 5:11.4
50 1934 Johan Olsson SJ 2018 Male 21:35.8 5:17.0
51 1993 Johan Wind SJ 2018 Male 21:44.9 5:26.0
52 1805 Hans Backström Östansjö SK 65 Male 21:51.9 5:33.0
53 1955 Melvin Sjödin Östansjö SK 13 Male 21:56.3 5:37.5
54 1954 Philip Sjödin OK Tisaren 11 Male 22:16.3 5:57.5
55 1940 Göte Pettersson Örebro AIK 61 Male 22:24.9 6:06.0
56 1756 Malin Sjödin Östansjö SK 46 Female 22:27.2 6:08.4
57 1881 Lars Karlsson Östansjö SK 54 Male 22:32.9 6:14.0
58 1907 Kent Lindgren GreenCargo 2018 Male 22:44.3 6:25.5
59 1991 Hasse Widström Stocksäters IF 65 Male 22:45.3 6:26.4
60 1959 Annica Sjölund IF Start 51 Female 22:52.5 6:33.6
61 1862 Lennart Hult Åsbro GoIF 57 Male 22:55.6 6:36.7
62 1978 Neo Torstensson KFUM Örebro Friidrott 11 Male 22:58.5 6:39.7
63 1979 Antje Torstensson KFUM Örebro Friidrott 43 Male 22:58.8 6:40.0
64 1994 Tommy Våhlberg SJ 2018 Male 23:02.3 6:43.4
65 1868 Thomas Johansson Örebro Aik 65 Male 23:03.7 6:44.8
66 1943 Robin Påhlsson GreenCargo 2018 Male 23:08.2 6:49.4
67 947 Anders Österlund Örebro AIK 47 Male 23:11.5 6:52.7
68 1816 Joacim Bock Vingåker Kommun 28 Male 23:16.5 6:57.6
69 1859 Lisa Hjalmarsson Örebro AIK 39 Female 23:17.0 6:58.1
70 1973 Thomas Söderkvist Kumla SF 50 Male 23:17.5 6:58.6
71 1882 Kenneth Karlsson Åsbro GoIF 52 Male 23:18.7 6:59.8
72 948 Erika Persson Åsbro Goif 40 Female 23:21.6 7:02.8
73 801 Ellen Sääw Hbg Kommun,Individ 0 Female 23:23.3 7:04.4
74 1924 Sven Nilsson IF Start 60 Male 23:24.0 7:05.1
75 1923 Bengt Nilsson Östansjö SK 69 Male 23:24.2 7:05.4
76 1852 Peter Grönlund Vingåker Kommun 58 Male 23:24.8 7:05.9
77 1951 Adam Segerlund Hbg Kommun Långängen 21 Male 23:26.5 7:07.6
78 1936 Torbjörn Oskarsson Vretstorp if 45 Male 23:28.2 7:09.4
79 874 Sussane Danielsson Örebro AIK 48 Female 23:32.0 7:13.1
80 1879 Ove Karasiak Åsbro GoIF 65 Male 23:34.6 7:15.8
81 1917 Jan-ove Lämgren Lesjöfors jogging 62 Male 23:37.8 7:18.9
82 1829 Peter Ehn Volvo CE 2018 Male 23:38.5 7:19.6
83 1853 Andreas Gunnarsson Volvo CE 0 Male 23:45.5 7:26.7
84 1932 Björn Nylin Volvo CE 62 Male 23:50.0 7:31.1
85 1922 Lisa Msoffe Kumlin Stocksäters IF 17 Female 23:50.9 7:32.0
86 1650 Joel Ahlsson Stocksätters IF 16 Male 23:52.5 7:33.7
87 1915 Alice Lundström Stocksäters IF 11 Female 23:52.8 7:34.0
88 1821 Per Börjesson Östansjö SK 64 Male 23:53.9 7:35.0
89 1822 Ulf Carlson IFK Nora 51 Male 23:58.9 7:40.1
90 1285 Stefan Löf Hallsbergs kommun 51 Male 24:03.3 7:44.4
91 1889 Vide Källman Team Källman 13 Male 24:06.5 7:47.7
92 1849 Jonatan Gjerdrum GreenCargo 2018 Male 24:06.8 7:47.9
93 1933 Michel Oesten IFK Nora 44 Male 24:10.8 7:51.9
94 1965 Carl Strandberg GreenCargo 2018 Male 24:12.9 7:54.0
95 1897 Susanne Larsson Vingåker Kommun 36 Female 24:14.3 7:55.4
96 1711 Jonas Ahlsson Svenska Kyrkan 48 Male 24:16.1 7:57.2
97 1960 Ester Skoglund Östansjö SK 11 Female 24:21.0 8:02.1
98 1910 Jennie Lundgren 17 Female 24:24.0 8:05.2
99 1872 Fredrik Johansson GreenCargo 2018 Male 24:25.9 8:07.1
100 1828 Felicia Ehlin Stocksäters IF 11 Female 24:30.2 8:11.3
101 1948 Dag Rydén Östansjö sk 65 Male 24:33.8 8:15.0
102 1920 Jarmo Modin Volvo CE 2018 Male 24:38.4 8:19.5
103 1903 Gustav Lindgren Östansjö SK 12 Male 24:47.4 8:28.5
104 1904 Kalle Lindgren Östansjö SK 14 Male 24:48.1 8:29.2
105 1723 Maria Herbertsson 39 Female 24:48.6 8:29.8
106 1984 Dag Wallströmer Vingåker Kommun 58 Male 24:49.5 8:30.6
107 1980 Johan Tranquist Vingåker Kommun 60 Male 24:52.5 8:33.6
108 1741 K-G Wahlström Almby IK 68 Male 24:53.7 8:34.9
109 1961 Maria Skoglund Östansjö SK 41 Female 24:54.4 8:35.5
110 1909 Jesper Lundgren 12 Male 24:57.1 8:38.2
111 1795 K-G Agartsson Östansjö SK 71 Male 25:02.9 8:44.1
112 1841 Elsa Ericsson Hallsbergs kommun 31 Female 25:15.9 8:57.0
113 1912 Cecilia Lundgren 43 Female 25:26.8 9:08.0
114 1869 Gunnar Johansson Åsbro GoIF 75 Male 25:27.4 9:08.5
115 1865 Tobias Högström Hbg kommun Gatu 35 Male 25:32.9 9:14.0
116 1956 Amanda Sjödin OK Tisaren 14 Female 25:35.2 9:16.3
117 1847 Örjan Frisén Stocksäters IF 60 Male 25:37.6 9:18.8
118 1908 Kristoffer Lindh Hbg kommun Gatu 34 Male 25:39.1 9:20.3
119 1856 Oskar Hallberg GreenCargo 2018 Male 25:51.5 9:32.7
120 1809 Nicklas Bergh ByggIngvar 2018 Male 25:59.9 9:41.0
121 1832 Pontuz Ehrling Fält Örebro AIK 18 Male 26:00.2 9:41.3
122 1976 Linus Thomson Stocksäters IF 12 Male 26:04.6 9:45.8
123 1905 Emelie Lindgren IFK Nora 16 Female 26:11.6 9:52.8
124 1813 Toni Blanksvärd Volvo CE 2018 Male 26:23.4 10:04.6
125 843 Alex Höög 11 Male 26:38.8 10:20.0
126 854 Fredrik Pettersson 43 Male 26:39.3 10:20.4
127 1797 Danny Andersson Hallsberg 12 Male 26:47.2 10:28.3
128 1799 Gabriel Andersson Östansjö SK 43 Male 26:52.8 10:34.0
129 1734 Mikael Johansson 56 Male 26:57.5 10:38.6
130 1796 Magnus Andersson Hallsbergs kommun 44 Male 26:59.8 10:40.9
131 1888 Loa Källman Team Källman 10 Male 27:05.9 10:47.0
132 1967 Fredrik Strömberg Hallsbergs kommun 50 Male 27:09.2 10:50.3
133 1895 Kewin Larsson Kungsörs SK 9 Male 27:10.4 10:51.6
134 1803 Ronny Arvidsson 36 Male 27:14.7 10:55.9
135 1850 Tony Gratland Volvo CE 2018 Male 27:22.9 11:04.0
136 1831 Jenny-Ann Ehrling Örebro AIK 38 Female 27:32.7 11:13.8
137 1571 Maria Björn 39 Female 27:33.6 11:14.7
138 1846 Ulrika Fredriksson Lindberg Hallsbergs kommun 49 Female 27:36.8 11:17.9
139 1824 Peter Comet IFK Nora 62 Male 27:38.8 11:19.9
140 1977 Anki TjärnbergLitzell 52 Female 27:40.5 11:21.6
141 1947 Erik Rudin SJ 2018 Male 27:42.1 11:23.2
142 1918 Mattias Maxe GreenCargo 2018 Male 27:50.2 11:31.3
143 1894 Magnus Larsson Hallsbergs kommun 52 Male 27:52.8 11:33.9
144 1987 Alfred Vehapaj Vingåker Kommun 43 Male 27:58.0 11:39.1
145 1945 Julius Rex Örebro Aik 12 Male 28:08.1 11:49.3
146 1892 Leif Källmén Volvo CE 2018 Male 28:11.1 11:52.3
147 1835 Lotta Ekring GreenCargo 2018 Female 28:11.9 11:53.0
148 1996 Anna Öberg GreenCargo 2018 Female 28:17.9 11:59.0
149 1885 Vivi Karlsson Volvo CE 2018 Female 28:34.0 12:15.1
150 1916 Aksel Lundström Stocksäters IF 8 Male 28:40.9 12:22.0
151 1944 Linda Rahm GreenCargo 2018 Male 28:44.8 12:25.9
152 1812 Christer Björkman Lesjöfors Jogging 61 Male 28:47.6 12:28.7
153 1906 Ulrika Lindgren IFK Nora 42 Female 29:11.3 12:52.4
154 1953 Maja Sjödin OK Tisaren 11 Female 29:20.6 13:01.7
155 1887 Jonas Kristofersson Hbg Kommun Långängen 41 Male 29:21.1 13:02.2
156 1817 Anna-Karin Bogehäll GreenCargo 2018 Female 29:26.1 13:07.2
157 1810 Anders Bergstrand Volvo CE 2018 Male 29:29.4 13:10.6
158 1972 Erik Svärd ByggIngvar 2018 Male 29:39.3 13:20.4
159 1900 Hasse Larsson ByggIngvar 2018 Male 29:40.2 13:21.3
160 1823 Clas-Göran Classon Hallsbergs kommun 65 Male 29:42.3 13:23.4
161 1901 Mattias Larsson Volvo CE 2018 Male 30:02.5 13:43.6
162 1990 Susanne Westerbacka Volvo CE 2018 Male 30:02.9 13:44.0
163 1712 Niklas Nilsson Svenska Kyrkan 33 Male 30:15.4 13:56.6
164 1886 Maria Kristensen Hallsbergs kommun 51 Female 30:33.0 14:14.1
165 1807 Tommy Bengtsson Volvo CE 2018 Male 30:39.8 14:21.0
166 1986 Anneli Watts ÖrebroAIK 53 Female 30:59.2 14:40.3
167 1898 Ellinor Larsson Vingåker Kommun 24 Female 31:04.2 14:45.3
168 1927 Hans Nilsson-Berglund Hbg kommun Gatu 41 Male 31:04.8 14:46.0
169 1938 Noa Palmblad ByggIngvar 2018 Male 31:16.7 14:57.8
170 1981 Catharina Wahlstedt IF Start 74 Male 31:24.5 15:05.6
171 1921 Jan Mossberg IFK Kristinehamn 62 Male 31:44.4 15:25.6
172 1995 Magnus Åkesson Örebro AIK 47 Male 32:19.3 16:00.5
173 1798 Göte Andersson Lesjöfors Jogging 76 Male 32:20.4 16:01.5
174 1876 Sandra Jonsson GreenCargo 2018 Female 32:20.9 16:02.1
175 1911 Helena Lundgren 47 Female 32:37.8 16:19.0
176 1982 Carina Wahlström Östansjö SK 57 Female 32:48.0 16:29.1
177 1929 Björn Nord GreenCargo 2018 Male 32:52.2 16:33.3
178 1942 Elin Pettersson Vingåker Kommun 39 Male 33:07.9 16:49.1
179 809 Charlott Johansson Stocksäters IF 0 Female 33:36.7 17:17.9
180 1971 Sara Svensson Vingåker Kommun 39 Female 34:01.6 17:42.7
181 1867 sven johansson hova 71 Male 34:19.1 18:00.2
182 1717 Peter Kjellman Svenska kyrkan 60 Male 34:35.9 18:17.0
183 1950 Fredrik Sahlström Volvo CE 2018 Male 34:38.6 18:19.8
184 1969 Fredrik Svanerud Volvo CE 2018 Male 34:59.7 18:40.8
185 1952 Mathias Sevesson Östansjö SK 45 Male 35:09.3 18:50.4
186 1896 Mattias Larsson Östansjö sk 46 Male 35:10.2 18:51.3
187 1946 Magnus Rogberg SJ 2018 Male 35:14.0 18:55.1
188 1890 Anders Källman Östansjö SK 81 Male 35:38.5 19:19.6
189 1806 Stina Bengtsson Vingåker Kommun 29 Female 37:49.5 21:30.6
190 1884 Sara Karlsson GreenCargo 2018 Female 38:41.1 22:22.2
191 1863 Jenny Huss GreenCargo 2018 Female 38:41.6 22:22.7
192 1836 Maria Ekstrand Vingåker Kommun 34 Female 38:48.2 22:29.4
193 1714 Anna-Greta Nilsson Svenska Kyrkan 78 Female 39:14.1 22:55.2
194 1833 Ingegerd Eklund Brohyttans IF 77 Female 39:36.1 23:17.2
195 1870 Emelie Johansson Stocksäters IF 20 Female 39:54.0 23:35.2
196 1914 Malin Lundqvist GreenCargo 2018 Female 40:36.8 24:18.0
197 858 Elias Höög 8 Male 40:42.3 24:23.5
198 873 Maria Andersson Hallsbergs kommun 38 Female 40:42.7 24:23.8
199 1928 Rizwan Nismi GreenCargo 2018 Male 41:49.5 25:30.7
200 1963 Lina Stenberg Stocksäters IF 8 Female 42:10.9 25:52.1
201 2000 Berth Örneus ByggIngvar 2018 Male 43:35.8 27:17.0
202 1988 Vilma Vehapaj Vingåker Kommun 36 Female 44:33.0 28:14.2
203 1880 Gun Karlsson Östansjö SK 76 Female 46:40.5 30:21.7
204 1842 Samuel Eriksson Brohyttans IF 80 Male 47:28.2 31:09.3
205 1883 Ingela Karlsson Volvo CE 2018 Female 49:49.5 33:30.6
206 1931 Annsofie Nowén Volvo CE 2018 Female 49:52.9 33:34.0
207 1827 Susanne Edholm Hallsbergs kommun 46 Female 50:50.1 34:31.2
208 1837 Eva Ekström Volvo CE 2018 Female 51:17.0 34:58.1
209 1935 Torbjörn Olsson Volvo CE 2018 Male 51:20.9 35:02.1
210 1818 Tiny Boren GreenCargo 2018 Unknown 52:25.9 36:07.0
211 1983 Yvonne Wallenius GreenCargo 2018 Female 52:28.1 36:09.2
212 1838 Lara Elfares Hbg Kommun Långängen 20 Male 53:27.4 37:08.6
213 1815 Lars Rosen Volvo CE 0 Male 53:51.2 37:32.4
214 1814 Christer Blomdahl Volvo CE 2018 Male 53:53.1 37:34.2
215 1762 Sofie Nilsson Svenska kyrkan 55 Female 59:31.6 43:12.7
216 1720 Inga-Lisa Skirling Svenska kyrkan 78 Female 59:33.5 43:14.7
217 1899 Görel Larsson Volvo CE 2018 Female 60:30.7 44:11.9
218 1808 Renee Berg Volvo CE 2018 Female 60:33.5 44:14.7
99999 174 Maria Lidberg Hbg Kommun,Individ 2018 Female 0:00.0 -16:-18.-8
99999 212 Ullis Witt Hallsbergs kommun 34 Female 0:00.0 -16:-18.-8
99999 140 Margareta Corp 63 Female 0:00.0 -16:-18.-8
99999 188 Ida Olsson 29 Female 0:00.0 -16:-18.-8
99999 134 Jamal Bayazidi Hbg Kommun,Individ 2018 Unknown 0:00.0 -16:-18.-8
99999 200 Hanna Sjökvist Stocksäters IF 13 Female 0:00.0 -16:-18.-8
99999 169 Anne Korteniemi Hallsbergs kommun 35 Female 0:00.0 -16:-18.-8
99999 185 Alexandra Nilsson Hallsbergs kommun 33 Female 0:00.0 -16:-18.-8
99999 146 Ellen Erixon 45 Female 0:00.0 -16:-18.-8
99999 132 Anders Asplund Stocksäters IF 72 Male 0:00.0 -16:-18.-8
99999 133 Jana Asplund Stocksäters IF 45 Female 0:00.0 -16:-18.-8
99999 206 Andreas Tranderyd Miljöpartiet 2018 Male 0:00.0 -16:-18.-8
99999 142 Daniel Ekelund Miljöpartiet 2018 Male 0:00.0 -16:-18.-8
99999 220 Falko Fleishmann 0 Male 0:00.0 -16:-18.-8
99999 190 Henrik Persson 50 Male 0:00.0 -16:-18.-8
99999 191 Mikaela Persson 27 Female 0:00.0 -16:-18.-8
99999 209 Lilly Vikergård 11 Female 0:00.0 -16:-18.-8
99999 210 Cathrine Vikergård 29 Female 0:00.0 -16:-18.-8
99999 194 Lena Rehnholm Hallsbergs kommun 49 Female 0:00.0 -16:-18.-8
99999 181 Linda Malm Hallsbergs kommun 31 Female 0:00.0 -16:-18.-8
99999 130 Madelen Andersson Hallsbergs kommun 31 Female 0:00.0 -16:-18.-8
99999 167 Carolina Klingberg Hallsbergs kommun 33 Female 0:00.0 -16:-18.-8
99999 177 Sigrid Lind 11 Female 0:00.0 -16:-18.-8
99999 145 Johanna Eriksson Stocksäters IF 33 Female 0:00.0 -16:-18.-8
99999 139 Agnes Claesson Stocksäters IF 10 Female 0:00.0 -16:-18.-8
99999 151 Veronica Halvardsson Hallsbergs kommun 55 Female 0:00.0 -16:-18.-8
99999 175 Gunilla Liljerås Hallsbergs kommun 60 Female 0:00.0 -16:-18.-8
99999 173 Mia Letskog Hallsbergs kommun 47 Female 0:00.0 -16:-18.-8
99999 149 Anne Gustavsson 63 Female 0:00.0 -16:-18.-8
99999 211 June-Maj Wistrand Hallsbergs kommun 63 Female 0:00.0 -16:-18.-8
99999 150 Monica Hallor Hallsbergs kommun 55 Female 0:00.0 -16:-18.-8
99999 136 Beatrice Bozon Nelson Hallsbergs kommun 54 Female 0:00.0 -16:-18.-8
99999 147 Parvaneh Eslami Hallsbergs kommun 43 Unknown 0:00.0 -16:-18.-8
99999 201 Matilda Stenberg 38 Female 0:00.0 -16:-18.-8
99999 161 Fredrik Jahnsson 41 Male 0:00.0 -16:-18.-8
99999 162 Alice Jahnsson 37 Female 0:00.0 -16:-18.-8
99999 168 Inger Knutsson 2018 Female 0:00.0 -16:-18.-8
99999 172 Sandra Leontiou Hbg Kommun,Individ 2018 Female 0:00.0 -16:-18.-8
99999 186 Theres Norberg 35 Female 0:00.0 -16:-18.-8
99999 213 Jimmy Åhl 43 Male 0:00.0 -16:-18.-8
99999 143 Gun Eklund Hallsbergs kommun 62 Female 0:00.0 -16:-18.-8
99999 138 Sofia Carlberg Stocksäters IF 17 Female 0:00.0 -16:-18.-8
99999 198 Sofia Sahl 11 Female 0:00.0 -16:-18.-8
99999 197 Anna Sahl Hallsbergs kommun 39 Female 0:00.0 -16:-18.-8
99999 159 Josefine Jahnsson Hallsbergs kommun 38 Female 0:00.0 -16:-18.-8
99999 160 Viktor Jahnsson 8 Male 0:00.0 -16:-18.-8
99999 144 Carina Ekring Team Snigel 49 Female 0:00.0 -16:-18.-8
99999 195 Susanne Rosén Hallsbergs kommun 48 Female 0:00.0 -16:-18.-8